DİNİ SOHBET ODALARI HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Dini Sohbet Odalarına Nasıl Bağlanırım?

  Dini Sohbet sitemiz kurallarına uygun bir rumuz tercihi yaparak Nickname yerine yazınız. Rumuz şifreniz var ise Şifre kısmına yazarak, SOHBETE BAĞLAN butonuna tıklayarak sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz.

 • Sohbet Sitesinize Herhangi Bir Ücret Ödemek Gerekiyor mu?

  Dini sohbet sitemize giriş yaparken yada sistem içindeki özelliklerden yararlanmak için hiç bir ücret ödemesi yapmanız gerekmemektedir. Site içeirisinde yer alan tüm menü ve ayrıcalıklar insanlık namı için hazırlanmıştır.

 • Sohbet Odaları Üzerinde Yaş Sınırlaması Var mıdır?

  Evet sitemize 18 yaşından küçüklerin giriş yapabilmesi yasaktır. Sunucu kurallarımızda belirtmiş olduğumuz gibi +18 yaşından küçük olduğu tespit edilen kullanıcılar yöneticilerimiz tarafından sitemizden nazik bir şekilde uzaklaştırılmaktadır.

 • Mobil Dini Sohbet Uygulaması Mevcut mudur?

  Evet mobil dini sohbet uygulamamızı android uyumlu program marketler olan Play Store ve Apple Store üzerinde chat severlerin en fazla tercih etmiş olduğu Mobil uygulamamızı indirip, istediğiniz sohbet odamızda chat yapabilirsiniz. Kullanımı basit ve bir o kadar da hızlı olan mobil uygulamamız sayesinde eğlence dünyanız dahada renklenecek.

 • Sohbet Kanallarında Yetkili Olabilir miyim?

  Sohbet sunucumuzun güzide Dini Chat kanallarında elbette yetkili olabilirsiniz. Odalarımızı takip eden yöneticiler tarafından uygunluğunuzun ve güzel sohbetinizin tespitinden sonra yetkili olabilirsiniz.

Herkes Burada Sohbet Ediyor, Ya Sen?

kalp sohbet

En Büyük Dini Sohbet, İlahi Dinle ve İslami Paylaşım Ağı Bir Tıkla Burada Sizleri Bekliyor!