Anasayfa | Kurallar

KURALLAR VE SIKÇA SORULAN SORULAR

1. Web, Sitemizde dil, din, ırk ve mezhep ayrımı yapmak kesinlikle yasaktır.

2. Kullanıcı bilgileriniz tamamen bizde gizli tutulur, diğer kullanıcılarla asla paylaşılmaz.

3. Dini Sohbet odalarımızda, küfür, hakaret vb. yaklaşımlarda bulunup diğer kullanıcıları rahatsız etmek yasaktır.

4. Türkiye Cumhuriyeti Devleti büyüklerine, önderlerine, tarihi kişiliklerine ve kutsallarına yönelik olumsuz eleştiri, hakaret ve kötü söylemler yasaktır.

5. Site içerisinde ve kanallarda yöneticilerin nicklerini taklit etmek ve kullanmak yasaktır.

6. Bütün dini sohbet odalarımızda küfür içerikli, argo ve politik paylaşımlarda bulunmak yasaktır.

7. Sunucumuza karşı saldırı programlarını kullanan ve insanlara öneren kişi hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Örnek; DDOSS, PROXY, CLONE, gibi programlar kesinlikle yasaktır.

8. Dinisohbete.com IRC/d sunucusu olarak kullanıcılarımızdam kesinlikle ek ücret talep etmemekteyiz. Tüm hizmetlerimiz kesinlikle ücretsizdir.

9. Bu kurallara uymayan kişi, yada kişiler site görevlileri tarafından siteden süresiz uzaklaştırma cezası verir.

Dini Sohbet Odalarına Nasıl Bağlanırım? << >> Dini Sohbet sitemiz kurallarına uygun bir rumuz tercihi yaparak Nickname yerine yazınız. Rumuz şifreniz var ise Şifre kısmına yazarak, SOHBETE BAĞLAN butonuna tıklayarak sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz.

İslami Sohbet Sitesinize Herhangi Bir Ücret Ödemek Gerekiyor Mu? << >> Dini sohbet sitemize giriş yaparken yada sistem içindeki özelliklerden yararlanmak için hiç bir ücret ödemesi yapmanız gerekmemektedir. Site içeirisinde yer alan tüm menü ve ayrıcalıklar insanlık namı için hazırlanmıştır.

Dini Sohbet Odaları Üzerinde Yaş Sınırlaması Var Mıdır? << >> Evet sitemize 18 yaşından küçüklerin giriş yapabilmesi yasaktır. Sunucu kurallarımızda belirtmiş olduğumuz gibi +18 yaşından küçük olduğu tespit edilen kullanıcılar yöneticilerimiz tarafından sitemizden nazik bir şekilde uzaklaştırılmaktadır.

Mobil Dini Sohbet Uygulaması Mevcut Mudur? << >> Evet mobil dini sohbet uygulamamızı android uyumlu program marketler olan Play Store ve Apple Store üzerinde chat severlerin en fazla tercih etmiş olduğu Mobil uygulamamızı indirip, istediğiniz sohbet odamızda chat yapabilirsiniz. Kullanımı basit ve bir o kadar da hızlı olan mobil uygulamamız sayesinde eğlence dünyanız dahada renklenecek.

İslami Sohbet Kanallarında Yetkili Olabilir Miyim? << >> Sohbet sunucunun güzide Dini Chat kanallarında elbette yetkili olabilirsiniz. Odalarımızı takip eden yöneticiler tarafından uygunluğunun ve güzel sohbetinizin tespitinden sonra yetkili olabilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

>